Каталог

Объявления
 

Гипермаркет Praktiker

Про нас

З відкриттям першого гіпермаркету«Все для дому та саду» в 1978 році компаніяPraktiker зробила свій перший успішний крок у започаткуванні комерційної діяльності, яка вдало проводиться по всій Європі. Praktiker – це мережа будівельних супермаркетів, які вже активно працюють в 9 європейських країнах, таких як Люксембург, Німеччина, Угорщина, Греція, Туреччина, Польща, Румунія та Болгарія.

На сьогоднішній день ім’я Praktiker разом з Max Bahr об’єднує більше ніж 420 гіпермаркетів у 9 країнах Європи. Створення торгівельної мережі Extra Bau & Hobby,а також гіпермаркети торгівельного бренду TopBau єчастиною успішно запровадженої концерномPraktiker стратегії, що об’єднує три бренди.

Більше 100 мільйонів клієнтів та покупців відвідують наші гіпермаркети кожного року.


Портрет компанії
Коротко:

Praktiker Bau- und Heimwerkermärkte Holding AG, штаб-квартира компанії знаходиться у м. Кіркель, Німеччина, на теперішній час має 350 будівельних магазинів у 9 країнах Європи, що дозволяє компанії займати одне з провідних місць в європейському секторі магазинів формату do-it-yourself. В Німеччині компанія має 275 торгівельних точок (в тому числі TopBau), загальна площа торгівельних залів яких складає близько 1,6 мільйонів квадратних метрів, посідаючи за обсягом друге місце серед роздрібно-торгівельних компаній в цьому секторі, а в межах Європи Praktiker займає четверте місце.

За межами НімеччиниPraktiker має близько 65 відділень в таких країнах як Люксембург, Польща, Угорщина,Румунія, Болгарія, Греція та Туреччина. В 2006 році загальний оборот магазинів сягав близько 3 мільярдів Євро. 25% відсотків доходу з продаж були отримані за межами вітчизняного ринку. На теперішній день компанія має більше ніж 27 000 працівників, серед них 8 000 осіб працюють за межами Німеччини.Адрес:    г. Макеевка, ул. 250-я Донбасса, 76

Телефон:    (062) 210 01 00

Сайт:    http://www.praktiker.ua

Местоположение на карте:


  Донецкий форумХостинг для сайта