логин: пароль: ЗарегистрироватьсяЗабыли пароль?
Хостинг для сайта

Донецкий форум


добавить на Яндекс

Реклама

Барахолка

Статистика

Отдых
4,47

Блог «Отдых»

Где отдохнуть? Как отдохнуть? Где я отдыхал и т.д.

Показать участников

Новорічні канікули в Криму "влетять в копієчку"

Оренда житла в Криму на Новий рік буде дорожче, ніж в найвищий літній сезон. Окрім номерів, що здаються по захмарних тарифах, місцеві отельеры включають у святкові пакети додаткові заходи.

Як пише «Ділова столиця» зростання туристичного потоку літом надихнуло отельеров і хазяїв апартаментів. Вони почали готуватися до новорічних канікул ще з кінця вересня і навіть витратилися на широку рекламну кампанію (в більшості міст-мільйонників жителі яких традиційно їдуть на Чорноморське узбережжя на зимові канікули, розвішені сотні плакатів, що популяризували кримські здравниці). Але доки маркетингові хитрощі не спрацювали. На відміну від минулих років коли активне бронювання житла на новорічні свята починалося з листопада, цього сезону українці не поспішають купувати путівки. За станом на початок грудня, заброньовано не більше 20% здравниць, що здаються на півострові, і апартаментів.


Причиною тому стали розцінки на відпочинок в Криму в новорічні свята. У пакети включені банкети по 1-2 тисячі гривен з людини, пікніки на узбережжя і екскурсії, заплановані на 1 січня. У результаті декілька днів на ЮБК обійдуться приїжджим не дешевше 5 тисяч гривен на двох.

Відмітимо, що на недавньому засіданні комісії з курортів Верховної Ради Криму депутат Микола Янаки обурився цінами на новорічні свята в Криму.

«Сьогодні наші здравниці високого рівня просять за три доби — дві ночі і три дні — від 10 до 15 тисяч гривен надаючи при цьому тільки сніданок. Скажіть мені, на ці гроші хто до нас сьогодні полетить? Ми хочемо 2-3 днями закрити піврічну дірку, коли ми не працюємо», — констатував член комісії.

Нагадаємо, раніше міністр курортів і туризму Криму Олександр Лиев стверджував що на період новорічних і різдвяних свят кількість відпочивальників в Криму збільшиться на 22,5% до 30 тисяч людина. У зимовий час в Криму працюватимуть близько 100 баз розміщення. Хороші місця є і у нас, подивитеся список рестораны Киева і побачите що добре відпочити можна і у нас.

Комментарии (0):

Для того, чтобы оставить свой комментарий Вам необходимо авторизоваться.